Depilacja laserowa Gdynia: Usuń włosy z całego ciała Laserem Vectus

Nie oszukujmy się, włoski tu i ówdzie nie wyglądają ładnie. Ani te na nogach, ani pod pachami, ani wystające spod bielizny. Usuwanie zbędnego owłosienia to jeden z podstawowych elementów regularnej higieny i dbania o swoje ciało i wygląd. Istnieje na to bardzo wiele sposobów:

 • standardowe maszynki do golenia,
 • depilatory,
 • kremy do depilacji,
 • depilacja woskiem,
 • depilacja laserowa.

DepilacjaVectus | Depilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Powyższe metody znacznie różnią się one od siebie wydajnością oraz szybkością odrastania włosków. Najsłabiej sprawdzają się zwykłe maszynki, natomiast depilacja za pomocą lasera odznacza się prawie 100% skutecznością.

Jak często golić nogi, pachy i okolice bikini?

W zależności od rodzaju włosków, tego czy są mocne i ciemne, czy odrastają cienkie i ledwie widoczne, każdy indywidualnie dobiera częstotliwość ich usuwania, jednak najczęściej jest to co 1-3 dni w przypadku zwykłej maszynki. Nieco lepiej wypadają depilatory, kremy oraz usuwanie owłosienia woskiem, choć i w tym wypadku trzeba regularnie poświęcać czas na powtarzanie łazienkowego „rytuału”.

Włoski pod pachami rosną szybciej od włosków na nogach, dlatego też goli się je zazwyczaj codziennie. W tym wypadku ma to znaczenie nie tylko estetyczne, ale także higieniczne. Włoski w tym miejscu mają za zadanie wchłaniać pot, co jak wiadomo po pewnym czasie wiąże się z powstawaniem nieprzyjemnego zapachu.

Golenie okolic intymnych to kwestia osobista i zależna od preferencji, głównie ze względu na wrażliwość tych miejsc na podrażnienia.

Niestety, jedwabista gładkość i miękkość skóry po goleniu utrzymuje się bardzo krótko. Nawet jeśli odrastające włoski nie są jeszcze widoczne, można je już poczuć nawet na drugi dzień. Oczywiście nie każdemu to przeszkadza – ale gdyby tak utrzymać ten efekt miłej w dotyku skóry nie na kilka dni, tygodni, ale na zawsze? Laserowe usuwanie owłosienia daje taką możliwość.

ięcej informacji pod adresem: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

Depilacja laserowa – czy to się opłaca?

Powszechnie mówi się o tym, że depilacja laserowa jest kosztownym przedsięwzięciem. W końcu nie jest to jednorazowy zabieg – z reguły potrzeba ich 4-6, aby uzyskać efekt usunięcia 95% niechcianych włosków. Resztki włosów mogą się jeszcze pojawić, ale z reguły dzieje się tak tylko podczas zaburzeń hormonalnych i jeden zabieg na kilka lat splaser vectus - plecyokojnie wystarcza, by się ich pozbyć.

Faktem jest natomiast, że wykupując serię zabiegów, możemy już raz na zawsze zapomnieć o tych wszystkich maszynkach, kremach i depilatorach. Jeden codzienny problem z głowy i jeden wydatek mniej. Laser usuwa całe włoski tak, że nie jest możliwe ich odtworzenie.

Plusem jest też to, że zabieg nie uszkadza skóry. Oczywiście, może ona ulec podrażnieniu i lekkiemu zaczerwienieniu bezpośrednio po, ale ten stan ustępuje w przeciągu kilku godzin do kilku dni. W porównaniu do regularnego, drastycznego traktowania skóry, co może uszkadzać naskórek, powodować powstawanie krost lub wrastających włosków, depilacja laserowa jest zdecydowanie bardziej korzystna.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze zabiegu depilacji laserowej?

Wybierając gabinet kosmetologiczny warto zwrócić uwagę na kwalifikacje personelu oraz sprzęt, jakim dysponują. Jeżeli chodzi o laserowe usuwanie owłosienia warto zdecydować się na zabieg za pomocą innowacyjnych, certyfikowanych urządzeń, które umożliwiają uzyskanie pożądanych efektów, a także są bezpieczne w  użyciu.

Obecnie wiodącym i najnowocześniejszym laserem na rynku jest laser Vectus. Nie tylko dostosowuje swoje działanie do poziomu melaniny w skórze, co sprawia, że jest wyjątkowo szybki i skuteczny, ale też posiada technologię chłodzenia skóry. Dzięki temu zabieg jest bezbolesny i komfortowy dla pacjenta.

Spośród wielu dostępnych metod usuwania włosków żadna nie jest tak niezawodna i nie daje tak trwałych efektów, jak depilacja laserem. Jeżeli chcesz zyskać efekt gładkiej skóry na stałe, jest to niewątpliwie najlepsze rozwiązanie.

6 replies on “Depilacja laserowa Gdynia: Usuń włosy z całego ciała Laserem Vectus”

 1. andaibanda pisze:

  Jak się ma zabieg laserem Vectus do zakupu domowego lasera ipl? ktoś mógłby mi to wytłumaczyć?

  • Wilka78 pisze:

   Laser ipl kosztuje tyle co 1-2 zabiegi vectusem, ale musisz powtarzać depilację co kilka miesięcy. Przy Vectusie mówimy o usunięciu owłosienia na kilka lat, a czasem na stałe. Moim skromnym zdaniem lepiej pójść do gabinetu niż urządzań gabinet w domu 😉

 2. jurka1 pisze:

  Piszecie, że warto zwrócić uwagę na kwalifikacje personelu przy wyborze depilacji laserowej, ale na co konkretnie zwrócić uwagę jak się na tym nie znam?

  • mela55 pisze:

   To zwróć uwagę na to czy jest przeprowadzana konsultacja na pierwszej wizycie – powinni Ci powiedzieć o wszystkich przeciwwskazaniach do depilacji laserowej. To bardzo ważny aspekt.

  • Edytka pisze:

   A to jak już poruszamy takie wątki to może znacie jakieś miejsce godne polecenia gdzie właśnie są dobre spece na usuwanie owłosienia laserem?

  • czarcia666 pisze:

   Tak, ja polecam Clinica Cosmetologica Gdynia – rzeczowo podchodzą do tematu, jest tam wszystko o czym mówicie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 4 =