Zabiegi na ciało – jak prawidłowo zadbać o siebie

Nasze ciało codziennie jest narażone na działanie słońca, suchego powietrza, mrozów. Ważne więc jest, aby o nie prawidłowo zadbać. Wraz ze zmianą pór roku skóra ciała zmienia swoje potrzeby.

Różna jest też zmienna aktywność gruczołów łojowych oraz potowych, które mają za zadanie nawilżać i chronić skórę. Wiadomo, że na skórę duży wpływ ma dieta. Ta bogatsza w witaminy powoduje, że skóra jest o wiele bardziej odświeżona i odmłodzona. Pielęgnacja ciała jest bardzo ważnym elementem w codziennym życiu. Dużym udogodnieniem są zabiegi, które pozwolą na zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów, wiotkiej skóry, a także włosów za pomocą depilacji.

Najskuteczniejsze zabiegi na ciało to:

Icoone

Do zabiegu wykorzystuje się specjalne rolki, które są pod ciśnieniem. Urządzenie może oddziaływać na głębsze warstwy skóry. Występują trzy rodzaje podciśnień: z otworów w rokach, z głowicy głównej oraz z rolek i głowicy. Efekty zabiegu to: zredukowanie cellulitu, usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmniejszenie zmarszczek, odmłodzenie skóry.

Ultraformer

Zabieg można wykonywać praktycznie na całym ciele. Skóra po zabiegu staje się bardziej jędrna i napięta. Efekt to lifting ciała, usunięcie tak zwanego drugiego podbródka, usunięcie nadmiaru skóry po odchudzaniu oraz redukcja zmarszczek.

Venus Legacy

Stosuje się podczas tego zabiegu Multipolarną Falę Radiową, Impulsowe Pole Magnetyczne, Real Time Thermal Feedback oraz technologię VariPulse. Efekt to: redukcja cellulitu, wymodelowanie sylwetki, zmniejszenie obwodu różnych partii ciała oraz ujędrnienie skóry.

Pollogen Legend – Surgen i Maximus

Dochodzi do podgrzania włókien kolagenowych, pobudzenie mięśni, poprawienie ukrwienia oraz odżywienie skóry. Efektem jest: ujędrnienie skóry, redukcja zmarszczek, zmniejszenie worków i cieni pod oczami, redukcja blizn, zmniejszenie obwodów, redukcja cellulitu, rozstępów, a także wymodelowanie sylwetki.

Endermologia / Cellu M6 Integral

Wykonywana dzięki innowacyjnemu urządzeniu, głowicy ROLL. Główne efekty to: wymodelowanie sylwetki, ujędrnienie skóry, usunięcie cellulitu oraz zregenerowanie skóry.

Karboksyterapia Reology2

Wykorzystuje się do zabiegu medycznego dwutlenku węgla, który wstrzykuje się podskórnie i śródskórnie. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Efekty to głównie: usunięcie tłuszczu, wymodelowanie sylwetki, zmniejszenie cellulitu, rozstępów, odmłodzenie oraz ujędrnienie skóry. Po zabiegu należy pić dużo wody oraz nawilżać skórę.

Dermapen / Mezopen

Zastosowano technologię pulsujących igieł. Efekt to: spłycenie zmarszczek mimicznych, rozjaśnienie cieni pod oczami, ujędrnienie, odmłodzenie, regeneracja skóry, rozjaśnienie przebarwień, zahamowanie oraz zagęszczenie włosów.

Palomar Emerge

Wykorzystany laser emituje mikrowiązki światła. Urządzenie pobudza skórę, która zaczyna się szybciej regenerować. Efekty to: redukcja zmarszczek, ujędrnienie skóry, zmniejszenie cieni i worków pod oczami, usunięcie przebarwień, pozbycie się blizn oraz rozstępów. Po zabiegu należy natłuszczać skórę, nie korzystać z basenów i saun oraz myć skórę delikatnymi preparatami.

Trwała depilacja laserem Vectus

Wykorzystuje się laser diodowy. Efekt to: usunięcie 95% owłosienia. Skuteczność po zastosowaniu od czterech do sześciu zabiegów. Czas trwania jednego zabiegu to około kilkunastu minut.

Mezoterapia igłowa

Polega na wprowadzeniu osocza bogatopłytkowego. Są one wprowadzane w skórę głowy przy pomocy igły, która jest nakłuwana w kilku miejscach. Efekty są bardzo długotrwałe. Główne efekty to: poprawa kondycji włosów, zahamowanie wypadania włosów oraz pobudzenie wzrostu nowych.

Depilacja woskiem

Wykorzystuje się nagrzany wosk. Efekt to usunięcie nadmiernego owłosienia.

Warto także dodać, że niektóre gabinety kosmetologiczne oferują także darmowe konsultacje przed zabiegiem, pomagające wybrać zabieg na ciało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

72 + = 76